Cinai::Kitaplar

Unsplashed background img 1

Goa Yayınevinin Tüm Kitapları
0 Yorum
more_vert
Cankurtaran
(Goa - 2005)
Cankurtaran (The Lifeguard (2005))
Florida'da tatil beldesinde cankurtaran olarak çalışan Ned Kelly, aklını başından alan, rüyalarının kadınıyla karşılaşır. Her şey mükemmeldir, anca... (devamı)
0.0 Puan -
1 Yorum
more_vert
Balayı
(Goa - 2005)
Balayı (Honeymoon (2005))
Ayın Kitabı Kulübü ve dünya çapındaki diğer 15 kitap kulübü yılın uluslararası macera kitabını seçti. Tüm yazarların en iyi eserim dedikleri yapıtl... (devamı)
0 Yorum
Güller Kırmızıdır (Roses Are Red (2000))
Kalbinizin küt küt atmasına neden olacak bu yeni macerada Dedektif Alex Cross, o güne kadar karşısına çıkan en zeki katilin, kendisine Akıl Ustası ... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Mary Mary
(Goa - 2006)
Mary Mary (Mary Mary (2005))
Müdür aradığında, FBI ajanı Alex Cross ailesiyle birlikte Disneyland'da tatildedir. Ünlü bir artist Beverly Hills'deki evinin önünde vurulmuştur. B... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Mavi Ay Sirki
(Goa - 2006)
Mavi Ay Sirki (The Blue Moon Circus (2003))
Çocuk için bir gelecek adına ilk gerçek şanstı... Adam içinse geçmişine karşı zafer kazanmak için son bir fırsat... Ve böyle fırsatlar insanın el... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Ölümcül Hata
(Goa - 2006)
Ölümcül Hata (To Die for (2004))
Blair Mallory'nin keyifli bir yaşamı vardır. Bu güzel ve kendine güvenli genç kadın popüler bir spor merkezinin de sahibidir. Ne var ki sorunlu ... (devamı)
0 Yorum
Sahtekar Havari
Medya Çağının Peygamberi Bugün bir peygamber ortaya çıkacak olsa, kitlelere ulaşmak ve "yol"unu öğretmek için kullanacağı ilk araç, televizyon o... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Şeytan Oradaydı
(Goa - 2007)
Şeytan Oradaydı
İlk kitabını 54 yaşında yayımlayan, alışılmadık bir yazar Vitali Elkabes; Türk edebiyatındaki mühendis yazarlar arasına da son derece ilginç bir ka... (devamı)
0 Yorum
Tehlike Kuvvetleri (Tribulation Force: The Continuing Drama of Those Left Behind (1996))
Geride Kalanlar - 2 Afet gibi bir anda dünyanın her yerinde milyonlarca insan ortadan yok oldu. Geride kalan dehşete kapılmış insanlar ümitsizli... (devamı)
0 Yorum
Asti Spumante Şifresi (The Asti Spumante Code: A Parody (2005))
Korkunç bir cinayet, dünyayı değiştirecek karanlık ve önemli sırları işaret etmektedir... Ölen adam, neden bir Post-it notuyla yetinmek yerine ... (devamı)
0 Yorum
Göl Evi (The Beach House (2002))
Colorado da yaşayan veteriner Frannie O Neill dünyanın tarihini değiştirecek bir sır saklamaktadır. Görevi askıya alınmış eski FBI ajanı Kit Harris... (devamı)
0 Yorum
Sahil Yolu (Beach Road (2006))
Gidecek hiçbir yer yok, gidecek hiçbir yer yok, diye düşündü. Şeytan ona dayanmış kulağının içine doğru soluyordu; jilet gibi keskin bıçağıyla boyn... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
more_vert
Poe Gölgesi
(Goa - 2006)
Poe Gölgesi (The Poe Shadow (2006))
Baltimore, 1849. Edgar Allan Poe'nun bedeni, üzerinde hiçbir şey yazmayan bir mezar taşının altına gömülmüş. Herkes Poe'yu, hayatının son dönemini ... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Büyük Kötü Kurt ( The Big Bad Wolf (2003))
Alex Cross, FBI'a katıldıktan sonra aldığı ilk görevde, yeni meslektaşlarının engellemeleriyle karşılaşır. Ülke genelinde, güzel kadınlar köle olar... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Pis İş
(Goa - 2007)
Pis İş (A Dirty Job (2006))
En Aptal Melek, Kuzu, Kuyruk ve Aşk Adası’nın yazarı Christopher Moore’dan, delice komik ve nefes kesici bir roman daha… Tadından sayfaları çevirme... (devamı)

menu