Cinai::Kitaplar

Unsplashed background img 1

Literatür Yayınevinin Tüm Kitapları
0 Yorum
more_vert
Da Vinci'nin Yahuda'sı
(Literatür - 2006)
Da Vinci'nin Yahuda'sı (Derjudasdes Leonardo)
Neydi Da Vinci'nin aradığı ve Yahuda'nın gerçek günahı? Leonardo da Vinci, Santa Maria delle Grazie Manastırı'nın yemekhanesinin duvarına yapma... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Gölgeler Krallığı
(Literatür - 2006)
Gölgeler Krallığı (Kingdom of Shadows (2000))
Bir insanı tanımak istiyorsan, gölgesini takip et... II. Dünya Savaşı'nın hemen öncesinde Avusturyalı faşistler Viyana sokaklarında terör estiri... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Kağıt Komploları
(Literatür - 2006)
Kağıt Komploları (A Conspiracy of Paper (2000))
Londra, 1719 yılı. Hıristiyanların arasında bir Yahudi, aristokratların arasında bir asi, hırsızların arasında bir düzen sağlayıcı: Benjamin Weaver... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Kahve Tüccarı
(Literatür - 2004)
Kahve Tüccarı (The Coffee Trader (2003))
Masada, şaraptan daha koyu renkli ve dumanı tüten bir sıvıyla dolu iki toprak kase duruyordu. Loş ışıkta, Miguel kenarları hafifçe dışa kıvrık kabı... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Yolsuzluk Gösterisi
(Literatür - 2007)
Yolsuzluk Gösterisi (A Spectacle of Corruption (2004))
Okurların Kâğıt Komploları adlı romanda tanıştığı Benjamin Weaver, bu kez çok daha zorlu bir maceraya atılıyor. Oy hakkı olmayan işçilerin, yoksull... (devamı)
0 Yorum
Imprimatur
(Literatür - 2004)
Imprimatur (Imprimatur (2002))
11 Eylül 1683 günü, Roma'da bir handa bir Fransız soylusu aniden ölür; akla ilk gelen vebadır ve han içindekilerle birlikte derhal karantinaya alın... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Bir Faşistin Ölümü
(Literatür - 2010)
Bir Faşistin Ölümü (Death of a Nationalist (2003))
İspanya’da üç yıl süren iç savaşa neden olan toplumsal kamplaşma, üzerine yığılan acılı yıllarla iyice derinleşmiş, insanlar sadece hayatta kalabil... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Ağaçtaki Gözcü
(Literatür - 2011)
Ağaçtaki Gözcü (The Watcher in the Pine (2005))
Edgar ödüllü yazar, Rebecca Pawel'in tarihsel polisiye dizisinin üçüncüsü olan bu kitapta Gardia Teğmen Carlos Tejada ve hamile karısı Elena, yeni ... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Vatana Dönüş
(Literatür - 2011)
Vatana Dönüş (Law of Return (2004))
1940 yılının yazında, aristokrat bir falanjist ve General Franco'nun yeni yeni kurumsallaşan diktatörlüğünün ateşli bir destekçisi olan Carlos Teja... (devamı)
0 Yorum
more_vert
İyi Alman
(Literatür - 2007)
İyi Alman (The Good German)
Kendi canını kurtarmak için masum insanları ölüme gönderebilir misin? Peki ya ülkeni kurtarmak için? Hitler’in Müttefik orduları tarafından alaşağı... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Kış Güneşi
(Literatür - 2012)
Kış Güneşi
Edgar ödüllü yazar Rebeca Pawel'in tarihsel polisiye dizisinin dördüncüsü olan bu kitapta İkinci Dünya Savaşı birkaç ay önce sona ermiştir. Dünya, ... (devamı)

menu