Cinai::Kitaplar

Unsplashed background img 1

Mona Yayınevinin Tüm Kitapları
0 Yorum
more_vert
24 Saat
(Mona - 2016)
24 Saat (24 Hours (2015))
Laurie'nin en iyi arkadaşı olan Emily, tuhaf bir yangında ölmüştür. Küçük kızı ise kayıptır! Genç kadının, canını kurtarması için sadece 24 saati v... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Çok Şekerli Ölüm
Ayşe Erbulak, polisiye roman alanında yeni bir ad. Ancak bu 'yeni'lik, 'yeni yetmelik'le karıştırılmamalı. O, durmuş oturmuş bir kalem erbabı; bir ... (devamı)
0 Yorum
Cinayet Sınıfı Başkanı
“İstanbul’daki büyüleyici güzellikteki köşkün bahçesinde, polisler ve beyaz tulumlarını giymeye hazırlanan beş-altı kişilik bir Olay Yeri İnceleme ... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Kibele'nin Laneti
(Mona - 2021)
Kibele'nin Laneti
Unutulmak ister ölen,Ölür yaşarken öldüren…Ülke yangın yerine dönmüşken Anadolu’nun büyük zenginliğine göz koyanlar da tarihi eserlere göz dikmişt... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Kıskaç
(Mona - 2017)
Kıskaç
Dedektif Alex Cross, artık suç dünyasından uzaklaşıp, çocuklarına daha fazla vakit ayırmaya karar vermiştir. Ancak, kendi yaşamında adrenalin azals... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Afrika Kaplanı
(Mona - 2018)
Afrika Kaplanı
Georgetown gibi seçkin bir semtte yer alan görkemli villanın etrafı polis kordonuyla çevrilmişti. Komşular ve meraklı bölge sakinleri, kaldırımları... (devamı)
0.0 Puan -
1 Yorum
more_vert
Turan Caddesi No: 25
Telsizin sesi bütün Taksim Meydanı’nı kaplıyordu, Komiser Salih meydanın tam ortasında hareket ediyor, onun dışında herkes duruyordu. Canlı insan m... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Hotel İstanbul
(Mona - 2023)
Hotel İstanbul
İnsanlar kavgalıydı kendileriyle, diğerleriyle, trafikle, şehirle ve bu şehrin bitmeyen kaosuyla. Kavga ettikçe daha fazla kaos çıkıyordu, kaos ... (devamı)

menu