Cinai::Kitaplar

Unsplashed background img 1

Phoenix Yayınevinin Tüm Kitapları
0 Yorum
A'dan Z'ye Seri Katiller Ansiklopedisi (The A to Z Encyclopedia of Serial Killers (1997))
Bana tepeden bakarsanız, bir aptal görürsünüz. Bana aşağıdan bakarsanız, tanrınızı görürsünüz. Bana tam karşıdan bakarsanız, kendinizi görürsünüz... (devamı)
0.0 Puan -
1 Yorum
more_vert
Garnethill
(Phoenix - 2002)
Garnethill (Garnethill (1998))
Maureen O'Donnell bir sabah akşamdan kalma bir kafayla uyanır ve terapist sevgilisini oturma odasının tam ortasında bir sandalyeye bağlanmış ve kaf... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Kara İstanbul
(Phoenix - 2007)
Kara İstanbul (Nero Istanbul (2005))
2002'nin yazı... Ornella ve Franco işsiz ve beş parasız kalmış, İtalyan bir çifttir. Bu nedenle Türkiye'de yapılacak yasadışı bir değiş-tokuş işini... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
more_vert
Nasıl Adam Öldürülür (How To Murder a Man)
'Tarihin her sayfası cinayet hikayeleri ile doludur aslında.' İrlanda'da Büyük Açlıktan hemen sonra, 1854 yılında Thomas French isimli bir kahya... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
more_vert
Karanlık Ev
(Phoenix - 2002)
Karanlık Ev (The Dark House)
"Hiç etrafınızdaki insanları merak etmez misiniz?" Kimdir onlar? Süpermarkette, alışveriş merkezlerinde, yolda yanınızdan geçen insanlar, yanınd... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
more_vert
Polis Düşmanı
(Phoenix - 2019)
Polis Düşmanı (Cop Hater (1956))
Kuzey’de şehri kuşatan nehirden sadece muhteşem ufuk çizgisi görünürdü. Huşu içindeymişçesine gözlerini dikerdin, bu görkemli parlaklık karşısı... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
more_vert
Gaspçı
(Phoenix - 2020)
Gaspçı (The Mugger(1956))
Şehir ancak bir kadın olabilirdi ve bu iyi bir şey çünkü senin işin kadınlarla. Dökülmüş güz yapraklarından koyu kestane bir tacın çerçevelediği b... (devamı)

menu