Cinai::Kitaplar

Unsplashed background img 1

Ayşe Gül Güre Tarafından Çevrilmiş Tüm Kitaplar
0.0 Puan -
0 Yorum
more_vert
Sokakta Bulundu
(Can - 2002)
Sokakta Bulundu
Büyük bir metropol: New York. Marjinal insanlar, bohem bir çevre, eşcinseller, güzel kadınlar, yakışıklı erkekler, zenginlik, moda dünyası, geçici ... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
Ocak Ayının İki Yüzü (The Two Faces of January (1964))
Polisiye roman türünün filozofu Patricia Highsmith, bu romanında, birbirlerine korku ve nefret bağlarıyla bağlı üç insanın yıkıma sürüklenen serüve... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Karanlık Yol
(Can - 1998)
Karanlık Yol
Amerikan polisiye roman edebiyatının önemli adlarından Mickey Spillane, yarattığı Mike Hammer tipinin yer aldığı yirmiden fazla romanıyla bütün dün... (devamı)
0.0 Puan -
1 Yorum
more_vert
Ölüm Taciri
(Can - 2000)
Ölüm Taciri (The Killing Man)
Mike Hammer, polisiye roman türünün en tanınmış, en sevilen tiplemelerinden biridir. Yazarı Mickey Spillane'i dünya çapında üne kavuşturan da 1947 ... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
Buz Odasındaki Ölü (The Ice House (1991))
Kocası on yıl önce ortadan kaybolan Phoebe Maybury'nin çiftlik evinde, bahçedeki buz odasının içinde çıplak bir erkek cesedi bulunur. Ceset, tanınm... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
Öp Beni Öldüresiye (Kiss Me Deadly (1952))
Mike Hammer: en yürekli, en çılgın, en zeki, en çapkın, en bıçkın, en maço özel dedektif. Mickey Spillane'in yarattığı, ama yazarından çok daha ünl... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
more_vert
Kanun Benim
(Can - 2003)
Kanun Benim (I, the Jury (1947))
Hunharca öldürülen en yakın dostunun evine koşan Mike Hammer, orada New York Polis Örgütü'nden yakın arkadaşı Yüzbaşı Pat Chambers'i, Jack Williams... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Sirk Geceleri
(Can - 1997)
Sirk Geceleri (Nights at the Circus (1984))
19. yüzyıl 20. yüzyıla bağlanırken başta Avrupa olmak üzere tüm dünyayı kasıp kavuran, gösteri dünyasının gözbebeği olan kanatlı mucize Fevvers, öy... (devamı)

menu