Cinai::Kitaplar

Unsplashed background img 1

Zeynep Kumruluoğlu Tarafından Çevrilmiş Tüm Kitaplar
0 Yorum
Kadın Dedektif Julia - Uçurumun Gözleri (Gli Occhi Dell'Abisso)
Şehrin acımasız sokaklarında fırtına gibi esen bir dedektifin inanılmaz maceraları... Julia'ya göre, "Kendimizi bir suçluyla özdeşleştirmedikçe on... (devamı)
0 Yorum
Kadın Dedektif Julia - Sevgi Nesnesi (Oggetto D'Amore)
"Sonunda herkes sevgi nesnesini öldürür Herkes duysun bunu Acı bir bakışla yapan da vardır Aldatıcı bir sözle yapan da vardır Korkak olan bir ö... (devamı)
0 Yorum
Kadın Dedektif Julia - Canavarın Zihninde (Nella Mente Del Mastro)
Çılgın katil Garden City sokaklarında etrafa dehşet saçıyor. Julia, bu manyağın ruhunun gizemini çözüp, içindeki hayaletleri yenebilecek mi? My... (devamı)
0 Yorum
Kadın Dedektif Julia - Ateş Tufanı (Diluvio Di Fuoco)
"Katil zanlısı D. A.'yı bu yeraltı labirentinde takip etmeye çalışmak umutsuz bir teşebbüstü. Zaten kim bilir nereye yarleştirilmiş bombaların varl... (devamı)
0 Yorum
Kadın Dedektif Julia - Rehineler (I Sequestrati)
Sanki olağandışı hiçbir şey yoktur. Sıradan bir çarşambaymış gibi görünen güneşli bir gündür. Bay ve Bayan De Meers'lerin evine satıcıların gelmesi... (devamı)
0 Yorum
Kadın Dedektif Julia - Jerry Kayboldu (Jerry E Sparito)
"Kötü Haberler, Hep Kötü Haberler!..Beyaz Adamın Uygarlığı Felaketlerle Dolu!" Hayal gücü kontrolden çıkmış biri. Bir mitoman, akut megalomani rah... (devamı)
0 Yorum
Kadın Dedektif Julia - Sheila'nın Uzun Gecesi (La Lunga Notte di Sheila)
Öğrencilerle ilgilenirken, aynı zamanda onları dışarıda bekleyen dünyayla da ilgilenmelisin!.. Önce hayatın Anlamını öğretip, sonra da karşılaştıkl... (devamı)
0 Yorum
Kadın Dedektif Julia - Dağlar Ölürse (Se Le Montagne Muoiono)
Kurbanların eski kızılderili usulleriyle öldürülmeleri ya bir delilik ifadesi, ya da bir taklit durumu; Kızılderili sanılma isteği olabilir... Bazı... (devamı)
0 Yorum
Kadın Dedektif Julia - Sonsuz Huzur (L'Eterno Riposo)
"Günümüzde kamuoyunu harekete geçirmek için kitle iletişim araçlarına başvurmak gerekiyor. Ama dikkat çekmek için, umursamazlığı kırabilmek için gü... (devamı)
0 Yorum
Kadın Dedektif Julia - Tatlı, Küçük, Üzgün Kız (Una Dolce Bambina Triste)
West Genellikle düzensiz bir yaşam sürdü. Hollyhock Üniversitesi'nde bir eğitim bursu kazanmıştı ve tıp bölümüne yazıldı. Ama böylesine uzun bir yo... (devamı)
0 Yorum
Kadın Dedektif Julia - Cyrano (Cyrano)
Katil, arada bilgisayar olduğu sürece, kurbanlarıyla çok parlak bir diyalog kurabiliyor. Ama sonra, yüz yüze geldiklerinde, her türlü fiziksel tema... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Geronimo Davası
(Aksoy - 1999)
Geronimo Davası (Il Caso Geronimo)
Yepyeni bir kahraman, akıllara durgunluk veren maceraları...Bay Fırtına... Araştırmacı, yaman bir dedektif. Gözüpek, kuvvetli ve akıllı bir adam. S... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Bir Suçun Anatomisi
(Aksoy - 1999)
Bir Suçun Anatomisi (Mosaico Per Un Delitto)
Kahramanımız Bay Fırtına, New York sokaklarında... Güçlü, kuvvetli, gözüpek, yaman ve üstelik çok akıllı. O bir dedektif ve adı Bay Fırtına...Eliza... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Beklenmeyen Final
(Aksoy - 1999)
Beklenmeyen Final (Colpo di Scena)
Bay Carmady iyi bir pul koleksiyoncusudur ve çok değerli pullara sahiptir. Şehirdeki diğer koleksiyoncuların gözleri, aç kurt gibi onun nadide pull... (devamı)
0 Yorum
more_vert
İsimsiz Kurban
(Aksoy - 1999)
İsimsiz Kurban (La Vittima Senza Nome)
New York'ta ıssız bir yolda iki otomobil yol almaktadır. Az sonra Hudson Barajı'nın yakınında dururlar. Bir tanesinin içinde ceset vardır... adam b... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Kesik Elin Sırrı
(Aksoy - 2000)
Kesik Elin Sırrı (Il Mistero Della Mono Tagliata)
New York'ta kesik el dehşeti yaşanmaktadır. Şehrin çeşitli yerlerinde, hiç beklenmedik bir anda insanların karşısına kesik eller çıkmaktadır. Kesik... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Manhattan'da Cinayet
(Aksoy - 2000)
Manhattan'da Cinayet (La Strangolatore Di Manhattan)
Manhattan'da bir sapık, tüm şehre dehşet saçmaktadır. Yalnız yaşayan genç kadınları gözüne kestiren sapık, kurbanlarını işkence ederek öldürmektedi... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Çin Mahallesi
(Aksoy - 2000)
Çin Mahallesi (Chinatown)
New York'ta Mott ve Pell Caddelerinin köşesi Çin Mahallesi'nin kalbidir. New York'taki ilk Çin evi 1880'de burada kurulmuştur. Mahalle ve civarında... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Central Park'ta Cinayet (Omicidio Al Central Park)
New York Central Park'ta, Helen Curtiss adlı bir kadın bıçaklanarak öldürülmüş olarak bulunur. Katil, kadını bıçakladıktan sonra otomobilden aşağı ... (devamı)

menu