Cinai::Kitaplar

Unsplashed background img 1

2006 Yılında Basılmış Tüm Kitaplar
0 Yorum
more_vert
Van Gogh Komplosu
(Marka - 2006)
Van Gogh Komplosu (The Van Gogh Conspiracy)
Van Gogh'un Chicago'daki bir evin çatı katında, daha önce hiç bilinmeyen yeni bir tablosunun ortaya çıkması, sanat dünyasını altüst etmişti.Mossad ... (devamı)
0 Yorum
Brüksel Lahanası
Avrupa Birliği'nin kalbini olan Brüksel sıcak terör tehlikesiyle karşı karşıya...Kentin merkezine atom bombası yerleştirdiğini söyleyen teröristler... (devamı)
0 Yorum
Bay Ayakkabı Cinayetleri
İnsanların dinlenmek için tercih ettikleri, eşsiz bir manzaraya sahip, sakin ve güvenli bir koy ve özellikle yabancı turistlerin uğrak yeri olan ce... (devamı)
8.6 Puan -
8 Yorum
more_vert
Rukas Perde Açılıyor
(Everest - 2006)
Rukas Perde Açılıyor
Bir kez daha "kara coşku"nun arka sokaklarındasınız...Rukas, İsmail Güzelsoy'un Banknot Üçlemesi adını verdiği ve birbirinden tümüyle bağımsız roma... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Körebe
(Emre - 2006)
Körebe
Amanvermez Avni, Türklerin Sherlock Holmes'u!.. Bir doğum ve ardından gelen bir cinayet... İşindeki becerisiyle nam salmış Avni Bey'in, doğum ardın... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Yeşil Mumya
(Seyhan - 2006)
Yeşil Mumya (The Green Mummy (1908))
Profesör Braddock, Mısırlılar ve Peruluların mumyalama teknikleri hakkında araştırmalar yapmaktadır. Peru'dan gelen mumyayı alması için görevlendir... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Da Vinci'nin Yahuda'sı
(Literatür - 2006)
Da Vinci'nin Yahuda'sı (Derjudasdes Leonardo)
Neydi Da Vinci'nin aradığı ve Yahuda'nın gerçek günahı? Leonardo da Vinci, Santa Maria delle Grazie Manastırı'nın yemekhanesinin duvarına yapma... (devamı)
0 Yorum
more_vert
M.A.T. Münasebetsizleri Ayıklama Teşkilatı
Kader Gemisi zikzaklar çizerek kendi yolunu alırken, kimi yolcular yeni rotalar çizmek istediler.Hepimizin hayatta yaptığı gibi,.. Ama bu rota ne k... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Siyamlı İkizler
(İnkılap - 2006)
Siyamlı İkizler
Bir bulmacanın şifrelerini çözmek için, başdöndürücü hızla kıtaları dolaşan bir gurup insanın polisiye maceralarını anlatan Siyamlı İkizler, türünü... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
Yağmur Başlamıştı
Karganın Güldüğü adlı öykü kitabının ardından Nihan Taştekin'in bu kez ikinci romanı Yağmur Başlamıştı'yı sunuyoruz okurlarımıza. Yağmur Başlamıştı... (devamı)
0 Yorum
İskeletler Arasında
Avni Bey önemli bir takip işinden daha yeni kurtulmuştur. Ama çetin ceviz Amanvermez'in peşini olaylar bırakmaz ve bu sefer de büyük bir evde öneml... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
more_vert
Ay Çöreği
(Altın - 2006)
Ay Çöreği
"Suçum merakımın bir parçası... Ben bir hacker'ım. Bize tek tek engel olabilirsiniz belki, ama hepimizi durduramazsınız."Kadir yüzünde zafer kazanm... (devamı)
0.0 Puan -
1 Yorum
more_vert
Lokanta
(Altın - 2006)
Lokanta
Failleri bir türlü bulunamayan seri cinayetler ve tuhaf bir adam. İktidar kavgasına düşmüş polis ve istihbarat gücü. Gün geçtikçe şiddete bulaşan ... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
Ölümün Sırrı - Didim Cinayeti
M.S. 42 yılında Didim'i sarsan esrarengiz cinayet, Romalı Komutan Marcus Antonius için uğursuzluk belirtisi olarak görülür. Antonius, en çok güvend... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
Pazar Felsefe Kulübü (The Sunday Philosophers´ Club)
Edinburgh. Öğle yemeklerine katılan, konserlere, resim sergilerine giden ve dikkat çekmeden hayır işlerine koşan kibarlık kumkuması hanımların merk... (devamı)
0 Yorum
Boğazın Altınları (Bosphorusgold (2005))
Almanya'nın en önemli polisiye yazarı Jürgen Ebertowski'yi Erko Yayıncılık dilimize kazandırıyor. Bu güçlü yazarın diğer eserleri de yayınlanmaya d... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Yalnızlığın Madalyonu
(Karakutu - 2006)
Yalnızlığın Madalyonu
Gizli bir örgütün içine çekmek istediği bir adamdı. O'na aşktan başka hemen her şeyin eğitimi verilmişti. Taşıması gereken pek çok yükü vardı: Sırr... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Benim Güzel Katillerim
Myke Hammer serisinin ikinci kitabı, Erko Yayıncılık tarafından her zaman kolayca okunabilecek formatta okuyucuya sunuluyor. Myke bu macerasında Ar... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Papa'ya Suikast
(Güçlü - 2006)
Papa'ya Suikast
Who will kill the Pope in Istanbul?Papa 16. Benedict'in ertelenen İstanbul ziyareti gerçekleşiyor. Cumhurbaşkanı Sezer'in davetlisi olarak Türkiye'... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Makasçı
(Altın - 2006)
Makasçı
350 kitabın çevirisine imza atan Gülten Suveren şimdi kendi romanıyla karşınızda...Emniyet Amiri Adil ile yardımcıları, nezaretinde her türden suçl... (devamı)
0 Yorum
N'Gustro Vakası
(Merkez - 2006)
N'Gustro Vakası (L'Affaire N'Gustro)
N'Gustro Vakası Fransız neo-polisiyesinin "baba"sı kabul edilen J. P. Manchette'in ilk romanı. Romanın konusu kısaca şöyle: Psikanalize "yürekten... (devamı)
0 Yorum
Mavi Kanlı Prenses (La Princesse Du Sang)
Okuru polisiye tarihinin gelmiş geçmiş en "sıkı" kadın karakterlerinden biri olan Ivory Pearl'le tanıştıran Mavi Kanlı Prenses yazarın ölmeden önc... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Şeytanın Ezgisi
(Can - 2006)
Şeytanın Ezgisi
Ünlü gitarist Ricardo Mateus bir kaza mı geçirdi? Peki ünlü İngiliz piyanist, Belçikalı viyolonselci? Kaza mı? Hayır, aslında bu ünlü sanatçıların ... (devamı)
0.0 Puan -
1 Yorum
more_vert
Kemik Kutusu
(Kelebek - 2006)
Kemik Kutusu (Cross Bones (2005))
Tüm dünya çok satanlar listelerinin daimi yazarı ve aynı zamanda Adli Tıp Doktoru olan Kathy Reichs'in başarılı karakteri Temperance Brennan ve Ded... (devamı)

menu