Cinai::Kitaplar

Unsplashed background img 1

2006 Yılında Basılmış Tüm Kitaplar
0 Yorum
more_vert
Van Gogh Komplosu
(Marka - 2006)
Van Gogh Komplosu (The Van Gogh Conspiracy)
Van Gogh'un Chicago'daki bir evin çatı katında, daha önce hiç bilinmeyen yeni bir tablosunun ortaya çıkması, sanat dünyasını altüst etmişti.Mossad ... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
Brüksel Lahanası
Avrupa Birliği'nin kalbini olan Brüksel sıcak terör tehlikesiyle karşı karşıya...Kentin merkezine atom bombası yerleştirdiğini söyleyen teröristler... (devamı)
0 Yorum
Bay Ayakkabı Cinayetleri
İnsanların dinlenmek için tercih ettikleri, eşsiz bir manzaraya sahip, sakin ve güvenli bir koy ve özellikle yabancı turistlerin uğrak yeri olan ce... (devamı)
8.6 Puan -
8 Yorum
more_vert
Rukas Perde Açılıyor
(Everest - 2006)
Rukas Perde Açılıyor
Bir kez daha "kara coşku"nun arka sokaklarındasınız...Rukas, İsmail Güzelsoy'un Banknot Üçlemesi adını verdiği ve birbirinden tümüyle bağımsız roma... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Körebe
(Emre - 2006)
Körebe
Amanvermez Avni, Türklerin Sherlock Holmes'u!.. Bir doğum ve ardından gelen bir cinayet... İşindeki becerisiyle nam salmış Avni Bey'in, doğum ardın... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Yeşil Mumya
(Seyhan - 2006)
Yeşil Mumya (The Green Mummy (1908))
Profesör Braddock, Mısırlılar ve Peruluların mumyalama teknikleri hakkında araştırmalar yapmaktadır. Peru'dan gelen mumyayı alması için görevlendir... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Da Vinci'nin Yahuda'sı
(Literatür - 2006)
Da Vinci'nin Yahuda'sı (Derjudasdes Leonardo)
Neydi Da Vinci'nin aradığı ve Yahuda'nın gerçek günahı? Leonardo da Vinci, Santa Maria delle Grazie Manastırı'nın yemekhanesinin duvarına yapma... (devamı)
0 Yorum
more_vert
M.A.T. Münasebetsizleri Ayıklama Teşkilatı
Kader Gemisi zikzaklar çizerek kendi yolunu alırken, kimi yolcular yeni rotalar çizmek istediler.Hepimizin hayatta yaptığı gibi,.. Ama bu rota ne k... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Siyamlı İkizler
(İnkılap - 2006)
Siyamlı İkizler
Bir bulmacanın şifrelerini çözmek için, başdöndürücü hızla kıtaları dolaşan bir gurup insanın polisiye maceralarını anlatan Siyamlı İkizler, türünü... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
Yağmur Başlamıştı
Karganın Güldüğü adlı öykü kitabının ardından Nihan Taştekin'in bu kez ikinci romanı Yağmur Başlamıştı'yı sunuyoruz okurlarımıza. Yağmur Başlamıştı... (devamı)
0 Yorum
İskeletler Arasında
Avni Bey önemli bir takip işinden daha yeni kurtulmuştur. Ama çetin ceviz Amanvermez'in peşini olaylar bırakmaz ve bu sefer de büyük bir evde öneml... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
more_vert
Ay Çöreği
(Altın - 2006)
Ay Çöreği
"Suçum merakımın bir parçası... Ben bir hacker'ım. Bize tek tek engel olabilirsiniz belki, ama hepimizi durduramazsınız."Kadir yüzünde zafer kazanm... (devamı)
0.0 Puan -
1 Yorum
more_vert
Lokanta
(Altın - 2006)
Lokanta
Failleri bir türlü bulunamayan seri cinayetler ve tuhaf bir adam. İktidar kavgasına düşmüş polis ve istihbarat gücü. Gün geçtikçe şiddete bulaşan ... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
Ölümün Sırrı - Didim Cinayeti
M.S. 42 yılında Didim'i sarsan esrarengiz cinayet, Romalı Komutan Marcus Antonius için uğursuzluk belirtisi olarak görülür. Antonius, en çok güvend... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
Pazar Felsefe Kulübü (The Sunday Philosophers´ Club)
Edinburgh. Öğle yemeklerine katılan, konserlere, resim sergilerine giden ve dikkat çekmeden hayır işlerine koşan kibarlık kumkuması hanımların merk... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
Boğazın Altınları (Bosphorusgold (2005))
Almanya'nın en önemli polisiye yazarı Jürgen Ebertowski'yi Erko Yayıncılık dilimize kazandırıyor. Bu güçlü yazarın diğer eserleri de yayınlanmaya d... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Yalnızlığın Madalyonu
(Karakutu - 2006)
Yalnızlığın Madalyonu
Gizli bir örgütün içine çekmek istediği bir adamdı. O'na aşktan başka hemen her şeyin eğitimi verilmişti. Taşıması gereken pek çok yükü vardı: Sırr... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Benim Güzel Katillerim
Myke Hammer serisinin ikinci kitabı, Erko Yayıncılık tarafından her zaman kolayca okunabilecek formatta okuyucuya sunuluyor. Myke bu macerasında Ar... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Papa'ya Suikast
(Güçlü - 2006)
Papa'ya Suikast
Who will kill the Pope in Istanbul?Papa 16. Benedict'in ertelenen İstanbul ziyareti gerçekleşiyor. Cumhurbaşkanı Sezer'in davetlisi olarak Türkiye'... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Makasçı
(Altın - 2006)
Makasçı
350 kitabın çevirisine imza atan Gülten Suveren şimdi kendi romanıyla karşınızda...Emniyet Amiri Adil ile yardımcıları, nezaretinde her türden suçl... (devamı)
0 Yorum
N'Gustro Vakası
(Merkez - 2006)
N'Gustro Vakası (L'Affaire N'Gustro)
N'Gustro Vakası Fransız neo-polisiyesinin "baba"sı kabul edilen J. P. Manchette'in ilk romanı. Romanın konusu kısaca şöyle: Psikanalize "yürekten... (devamı)
0 Yorum
Mavi Kanlı Prenses (La Princesse Du Sang)
Okuru polisiye tarihinin gelmiş geçmiş en "sıkı" kadın karakterlerinden biri olan Ivory Pearl'le tanıştıran Mavi Kanlı Prenses yazarın ölmeden önc... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Şeytanın Ezgisi
(Can - 2006)
Şeytanın Ezgisi
Ünlü gitarist Ricardo Mateus bir kaza mı geçirdi? Peki ünlü İngiliz piyanist, Belçikalı viyolonselci? Kaza mı? Hayır, aslında bu ünlü sanatçıların ... (devamı)
0.0 Puan -
1 Yorum
more_vert
Kemik Kutusu
(Kelebek - 2006)
Kemik Kutusu (Cross Bones (2005))
Tüm dünya çok satanlar listelerinin daimi yazarı ve aynı zamanda Adli Tıp Doktoru olan Kathy Reichs'in başarılı karakteri Temperance Brennan ve Ded... (devamı)

menu