Cinai::Kitaplar

Unsplashed background img 1

2018 Yılında Basılmış Tüm Kitaplar
0 Yorum
more_vert
Olduğun Yerde Kal
(Olimpos - 2018)
Olduğun Yerde Kal (Target (2009))
GÜVENECEK HİÇ KİMSE YOKYazar Rob Fallon, bir gece dışarı çıkıp en yakın arkadaşının sevgilisi Jenny Brakspear ile kendini baş başa bulduğunda, hiçb... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
more_vert
Örümcek Ağı
(Altın - 2018)
Örümcek Ağı (Spider's Web (1956))
Dışişlerinde gelecek vaat eden saygın bir diplomatın karısı olan Clarissa sürekli düş kurmakta, varsayımlar üretmektedir. Yine bir gün, “Aşağıya in... (devamı)
0.0 Puan -
1 Yorum
more_vert
Kırlangıç Çığlığı
Acıyı gördüm. Gözlerinin ortasında bir çiçek gibi büyüyen irisin önce ağır ağır büzülmesini, ardından çığlık gibi ansızın patlamasını gördüm. Titre... (devamı)
9.0 Puan -
8 Yorum
more_vert
On Küçük Zenci
(Altın - 2018)
On Küçük Zenci (Ten Little Niggers, Ten Little Indians, And Then There Were None (1939))
Yargıç Wargrave birinci mevki kompartımanda purosunu tüttürerek The Times gazetesinin politika haberlerini dikkatle okuduktan sonra gazeteyi bırakı... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Macbeth - Shakespeare Yeniden (Hogarth Shakespeare: Macbeth)
Duff elini gözlerine siper etti. Göz kamaştıran ışığın arkasında bir kahkaha patladı ve iri bir adamın gölgesi rıhtıma vurdu. Kahkahasından belliyd... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Polis
(Doğan - 2018)
Polis (Politi (2013))
Harry Hole Serisi 10 Oslo sokaklarında bir katil dolaşıyor. Polis memurları, daha önce görevlendirildikleri ama çözemedikleri vakaların olay mahal... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
more_vert
Baykuş Daima Gece Avlanır (Uglen (2016))
Holger Munch ve Mia Kruger 2 Ekim ayı. Kış, şehrin üzerine gri bir örtü gibi yayılmıştır. On yedi yaşındaki bir kızın çıplak vücudu, başında sarı ... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Kötülük Kariyeri
(Pegasus - 2018)
Kötülük Kariyeri (Career of Evil (2015))
Cormoran Strike 3 Dedektif Cormoran Strike’ın asistanı Robin Ellacott’a gizemli bir paket gönderilir ve içinden çıkan kesik kadın bacağıyla tüm di... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Kesit
(Pegasus - 2018)
Kesit (Layers (2015))
Dorian evden kaçtığından beri sokakları arşınlamakta, hemen hemen hiçbir sorunla karşılaşmamaktadır. Fakat bir sabah, cinayete kurban gitmiş bir ev... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
more_vert
Kör Kuşlar
(Koridor - 2018)
Kör Kuşlar (Blinde Vögel (2013))
                                                 Boğularak öldürülmüş genç bir kadın.                                          Çalıntı bir silahla... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Kayıp Kızlar
(Doğan - 2018)
Kayıp Kızlar (Peggy Sue Got Murdered / Girl Missing (1994))
Genç, güzel bir kadının cesedi çöplerle dolu, dar bir geçitte bulunur. Adli tıp uzmanı Kat Novak’ın önüne gelen isimsiz cesedin avucunda üzerine ye... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
more_vert
Bir Sırrım Var
(Doğan - 2018)
Bir Sırrım Var (I Know a Secret (2017))
Rizzoli & Isles 12 Korku filmi yapımcısı genç bir kadınla, bekâr bir muhasebecinin cesedi bulunduğunda bu iki farklı cinayeti birbirine bağlay... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
more_vert
Acı Mevsim
(Koridor - 2018)
Acı Mevsim (The Bitter Season (2016))
Kovac & Liska 7 Bir tarih profesörü ve karısı evlerinde kılıçla vahşice öldürülmüş halde bulunur. Paha biçilmez koleksiyonlarından bazı önemli... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Ölülerin Konuşmasına İzin Ver (Let the Dead Speak (2017))
Maeve Kerrigan 7 Cesetsiz bir cinayet. On sekiz yaşındaki Chloe, o gün batı Londra’daki evine döndüğünde bütün evi kana bulanmış bir hâlde bulur.... (devamı)
0 Yorum
Kiracı
(Panama - 2018)
Kiracı (The Lodger)
#1 Marie Belloc Lowndes, gerçek hayattaki suçlardan esinlenerek kaleme aldığı gerilim ve polisiye eserleriyle ünlenen, kendisinden sonraki bir­çok... (devamı)
0.0 Puan -
2 Yorum
more_vert
Çöp Adam
(Pegasus - 2018)
Çöp Adam (The Chalk Man (2018))
Hepimizin zihninde, kaçtığımız karanlık sokaklar vardır. Ama eninde sonunda o sokaklara yolumuz düşer. Bilirsiniz, bazı oyunların tek bir çıkış yol... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Ölüm Ormanı
(Yabancı - 2018)
Ölüm Ormanı (Dødesporet)
Kayıp İnsanlar serisinin ikinci kitabı Ölüm Ormanı’nda LOUISE RICK, korucunun evinde yaşananlardan dolayı aldığı izinden sonra Özel Arama Birimi’... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Ucubeler
(Doğan - 2018)
Ucubeler (Freaks (2011))
Rizzoli & Isles 8.5 Terk edilmiş kilisede genç bir kadının cesedi bulunur. Kiliseden gelen çığlıkları duyan biri polise haber vermiştir. Bir d... (devamı)
7.2 Puan -
4 Yorum
more_vert
Kan Gölü
(Doğan - 2018)
Kan Gölü (Bloodstream (1998))
"Anne Rice vampirleri için neyse, Gerritsen de tıbbi gerilim romanları konusunda odur... Palmer'dan iyi, Cook'tan iyi... evet, hatta Crichton'dan b... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Şüpheli
(Martı - 2018)
Şüpheli (Suspect (2013))
Los Angeles Polis Teşkilatı’ndan Scott James’in durumu pek iyi değildir. Sekiz ay önce, kimliği belirsiz kişilerce gerçekleştirilen bir gece saldır... (devamı)
0 Yorum
Akbaba Meclisi
(Pegasus - 2018)
Akbaba Meclisi (Linda - som i Lindamordet)
ALIŞILMADIK BİR HAVA ALIŞILMADIK BİR CİNAYET ALIŞILMADIK BİR DEDEKTİF Sakin bir şehir olan Växjö’da Linda Wallin korkunç bir şekilde öl... (devamı)
0 Yorum
Ejderha Katili
(Pegasus - 2018)
Ejderha Katili (He Who Kills the Dragon)
SIRADAN BİR SARHOŞ CİNAYETİ Mİ? YOKSA SİYASİ BİR HESAPLAŞMA MI? Stockholm’de 68 yaşındaki bir adam içki şişelerinin arasında ölü bulunur. Ce... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Mayıs Sineği
(Martı - 2018)
Mayıs Sineği (The Mayfly)
Tarih kendini tekrar ediyor. Nüfuz sahibi işadamı Kenneth Ellinder, oğlunun cinayetini araştırması için dedektiflikten avukatlığa geçiş yapan Ch... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Çocukların Izdırabı
(Artemis - 2018)
Çocukların Izdırabı (Suffer the Children (2009))
Londra. Kimsenin kendini güvende hissetmediği ve birinin işlediği suçun, ötekinin adaleti olabildiği bir şehir. Bir pedofil kendi evinde acımasızca... (devamı)

menu