Cinai::Kitaplar

Unsplashed background img 1

Aksoy Yayınevinin Tüm Kitapları
0 Yorum
more_vert
Goosebumps Zamanda Yolculuk Tik! Tak! Sen Öldün! Birbirinden Güzel 20 Macera! (Tick, Tock, You're Dead! (1995))
Goosebumps II: 02 "SI-KI-CI! Hem de çok SI-KI-CI!.." Ailenizle birlikte çıkacağınız bir yolculuğu bu sözcüklerle anlatabilirsin. Kendini çılgınc... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Goosebumps Kurt Çocuk (Werewolf Skin (1997))
Goosebumps: 60 Geleceğin ünlü fotoğrafçısı Aleks Hunter, Kurt Deresi'ne gitmeye karar verirken başına geleceklerin farkında değildi. Ama Kurt De... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Goosebumps Korku Ülkesi (One Day at Horror Land (1994))
Goosebumps: 16 Morris ailesi, hayvanat bahçesini ararken her şey yolunda gibi gözüküyordu. Fakat yollarına bir lunapark çıkınca planlarını değiş... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Goosebumps Mutfaktaki Canlı Sünger (It Came from Beneath the Sink! (1995))
Goosebumps: 30 Canlı Canlı Bunlar! Mutfaktaki süngerlerin yalnızca bulaşık yıkamaya yaradığını sanıyorsanız çok yanılıyorsunuz. Bu sünger başka... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Goosebumps Balkabaklarının Saldırısı (Attack of the Jack-O'-Lanterns (1996))
Goosebumps: 48 Çocuklar bayramları çok severler. Brockman'ın sevdiği bayram ise Cadılar Bayramı'ydı. Geçen yıl Cadılar Bayramı'nda arkadaşları o... (devamı)
0 Yorum
Goosebumps Akıllı Arkadaşım (How I Learned to Fly (1996))
Goosebumps: 52 Wilson'ın en büyük zevki Jack'i herkesin önünde rezil etmekti. Jack ise alay edilmeye dayanamıyordu. Artık buna bir son vermek ... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Listev'in Katilleri
(Aksoy - 1998)
Listev'in Katilleri
"Mafya" tehlikeli bir sözcüktür. Dünyanın pek çok ülkesinde sözü geçer, ya da sözünü dinletir. Mafyanın bulunduğu ülkelerde, "sorunlar" kısa yoldan... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Cam Kent
(Aksoy - 1998)
Cam Kent (City of Glass)
Paul Auster 1947'de New York'ta doğdu ve 1980'lerde Amerika'da bir bomba gibi patlayarak dünyanın üzerine düştü. Ama sadık okurlarını Avrupa'da bul... (devamı)
0 Yorum
Perdita Durango
(devamı)
0.0 Puan -
1 Yorum
Alfred Hitchcock Sunar: Muhbirlere Asla Acıma
(devamı)
0 Yorum
Kadın Dedektif Julia - Uçurumun Gözleri (Gli Occhi Dell'Abisso)
Şehrin acımasız sokaklarında fırtına gibi esen bir dedektifin inanılmaz maceraları... Julia'ya göre, "Kendimizi bir suçluyla özdeşleştirmedikçe on... (devamı)
0 Yorum
Kadın Dedektif Julia - Sevgi Nesnesi (Oggetto D'Amore)
"Sonunda herkes sevgi nesnesini öldürür Herkes duysun bunu Acı bir bakışla yapan da vardır Aldatıcı bir sözle yapan da vardır Korkak olan bir ö... (devamı)
0 Yorum
Kadın Dedektif Julia - Canavarın Zihninde (Nella Mente Del Mastro)
Çılgın katil Garden City sokaklarında etrafa dehşet saçıyor. Julia, bu manyağın ruhunun gizemini çözüp, içindeki hayaletleri yenebilecek mi? My... (devamı)
0 Yorum
Kadın Dedektif Julia - Ateş Tufanı (Diluvio Di Fuoco)
"Katil zanlısı D. A.'yı bu yeraltı labirentinde takip etmeye çalışmak umutsuz bir teşebbüstü. Zaten kim bilir nereye yarleştirilmiş bombaların varl... (devamı)
0 Yorum
Kadın Dedektif Julia - Rehineler (I Sequestrati)
Sanki olağandışı hiçbir şey yoktur. Sıradan bir çarşambaymış gibi görünen güneşli bir gündür. Bay ve Bayan De Meers'lerin evine satıcıların gelmesi... (devamı)
0 Yorum
Kadın Dedektif Julia - Jerry Kayboldu (Jerry E Sparito)
"Kötü Haberler, Hep Kötü Haberler!..Beyaz Adamın Uygarlığı Felaketlerle Dolu!" Hayal gücü kontrolden çıkmış biri. Bir mitoman, akut megalomani rah... (devamı)
0 Yorum
Kadın Dedektif Julia - Sheila'nın Uzun Gecesi (La Lunga Notte di Sheila)
Öğrencilerle ilgilenirken, aynı zamanda onları dışarıda bekleyen dünyayla da ilgilenmelisin!.. Önce hayatın Anlamını öğretip, sonra da karşılaştıkl... (devamı)
0 Yorum
Kadın Dedektif Julia - Dağlar Ölürse (Se Le Montagne Muoiono)
Kurbanların eski kızılderili usulleriyle öldürülmeleri ya bir delilik ifadesi, ya da bir taklit durumu; Kızılderili sanılma isteği olabilir... Bazı... (devamı)
0 Yorum
Kadın Dedektif Julia - Geçmişten Yankılar (Echi Dal Passato)
Suçlu insanları reddediyoruz. Çünkü içimizdeki en karanlık bölgeyi gösteriyorlar. Herkeste bu vardır: Bir insanın temsil ettiği her şey diğerlerind... (devamı)
0 Yorum
Kadın Dedektif Julia - Gazi Sidney (II Reduce)
Uyuşturucu ve hapishane: İkisi de aynı madalyonun yüzleri. İkisi de insanları boyunduruk altına sokmak için güç sağlamaya yarıyor... Eğer zarar gör... (devamı)
0 Yorum
Kadın Dedektif Julia - Sonsuz Huzur (L'Eterno Riposo)
"Günümüzde kamuoyunu harekete geçirmek için kitle iletişim araçlarına başvurmak gerekiyor. Ama dikkat çekmek için, umursamazlığı kırabilmek için gü... (devamı)
0 Yorum
Kadın Dedektif Julia - Tatlı, Küçük, Üzgün Kız (Una Dolce Bambina Triste)
West Genellikle düzensiz bir yaşam sürdü. Hollyhock Üniversitesi'nde bir eğitim bursu kazanmıştı ve tıp bölümüne yazıldı. Ama böylesine uzun bir yo... (devamı)
0 Yorum
Kadın Dedektif Julia - Cyrano (Cyrano)
Katil, arada bilgisayar olduğu sürece, kurbanlarıyla çok parlak bir diyalog kurabiliyor. Ama sonra, yüz yüze geldiklerinde, her türlü fiziksel tema... (devamı)

menu