Cinai::Kitaplar

Unsplashed background img 1

Ömer Mülazım Tarafından Çevrilmiş Tüm Kitaplar
0.0 Puan -
0 Yorum
more_vert
Çakalların Yurdu
(Martı - 2014)
Çakalların Yurdu
Zengin Hollywood yıldızlarının uğrak yeri olan Fairview kasabasında araba çarpması sonucu bir kişi ölür. Bu kişi kaçak bir göçmendir. Ölümünün soru... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Emanet Mezar
(Martı - 2015)
Emanet Mezar (Relics of the Dead / Grave Goods (2009))
(Adelia Aguilar #3) Glastonbury Manastırı'nda, bir tabutta iki insana ait iskelet kalıntıları bulunur. Bu iskeletlerin Kral Arthur ve Kraliçe Gu... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Şebeke
(Pegasus - 2017)
Şebeke (Stalkers)
Kadınları hedef alan bir çete… Görünmez bir güç, derin bağlantılar… Ve zamana karşı yarışan yalnız bir dedektif… Dedektif Mark Heckenburg, son b... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Kötülük Kariyeri
(Pegasus - 2018)
Kötülük Kariyeri (Career of Evil (2015))
Cormoran Strike 3 Dedektif Cormoran Strike’ın asistanı Robin Ellacott’a gizemli bir paket gönderilir ve içinden çıkan kesik kadın bacağıyla tüm di... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Kanunsuz
(Pegasus - 2017)
Kanunsuz (Live by Night (2013))
Boston, 1926. İçki su gibi akmakta, her köşe başında silahlar patlamaktadır. İçki Yasağı’yla birlikte gizli damıtma tesisleri ve barlar, gangsterle... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Sülün Katilleri
(Pegasus - 2019)
Sülün Katilleri (Fasandræberne)
BAZI ACILARI ZAMAN İYİLEŞTİRMEZ, TEK ÇARESİ İNTİKAMDIR.    Çözülemediği için rafa kaldırılmış davaları yeniden soruşturan Q Departmanı yeni bir d... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Gece Vardiyası
(Nemesis - 2020)
Gece Vardiyası ( The Late Show (2017))
Gelecek vaat eden bir dedektif olan Renée Ballard, amirinin cinsel tacizine uğramasına rağmen, yine de cezalandırılan taraf olur ve gece vardiyasıy... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Yetim X
(Pegasus - 2020)
Yetim X
Meçhul Adam… Adı sadece fısıltılarla anılan, efsanevi bir figür. Çaresiz insanlara ulaşan, onları korumak ve kurtarmak için her şeyi yapan biri. Fa... (devamı)
0 Yorum
Gecenin Kutsal Karanlığı (Dark Sacred Night (2018))
Harry Bosch, Dedektif Renée Ballard ile güçlerini birleştiriyor. Dedektif Renée Ballard, gece vardiyasında eski dosyaları karıştıran bir yabancıyl... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Korkuya Yer Yok
(Martı - 2014)
Korkuya Yer Yok (Fear Nothing (2014))
D.D. Warren 7 “Acıyı ve korkuyu kontrol edebilirsin, ama içindeki kötülüğü asla yok edemezsin.” Bir cinayet mahallinde merdivenlerden düşerek yar... (devamı)

menu