Cinai::Kitaplar

Unsplashed background img 1

Mylos Yayınevinin Tüm Kitapları
0 Yorum
more_vert
Kilit Operasyonu
(Mylos - 2015)
Kilit Operasyonu
Kan Yağmuru, Satranç Cinayetleri, Oyun İçinde Oyun, Zehri Katil romanlarının yazarı Cenk Çalışır'dan heyecan ve merakla okunacak yeni bir polisiye:... (devamı)
0 Yorum
Her Temas Bir Öykü Bırakır 1
Son yılların dikkat çeken polisiye yazarlarından Cenk Çalışır, geçen yıl yayımlanan "Kilit Operasyonu" romanının ardından bu kez öyküleriyle Mylos ... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
more_vert
Cadıbostanı Cinayeti
İlk romanı Kapalıçarşı Cinayeti ile polisiye dünyasına Berna Tekdemir karakterini kazandıran, okurlar ve eleştirmenlerden tam not alan Esra Türkeku... (devamı)
0 Yorum
İstanbul’dan Gelmeyen Mektup
"Polisiye eserlere ilgin olduğu aşikâr. Bunu görmek için dâhi olmaya gerek yok. Şu an bu satırları okuduğunu göz önüne alırsak, bu benim için gayet... (devamı)
0.0 Puan -
1 Yorum
more_vert
Yanığı Bulmak
(Mylos - 2020)
Yanığı Bulmak
İlk polisiye romanı Bir Ceset Bir Söz ile Yılın Polisiye Romanı Ödülü’nü alan Gülce Başer, serinin ikinci kitabı Yanığı Bulmak ile Mylos Kitap’ta. ... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Öldüren Roman
(Mylos - 2019)
Öldüren Roman
Romanda, çocukluğundan beri yazar olma hayali kuran Toygar'ın sonunda bu hayalini gerçekleştirerek bir kitap yazması üzerine gelişen olaylar anlatı... (devamı)
0 Yorum
Her Temas Bir Öykü Bırakır 2
Yaşlı adamın kaşları eğik, dudakları sarkık, yüzü asık, bakışları donuktu. Yorgun, yılgın, ümitsiz. Ekrem adamın birbirine sarılan parmaklarına bak... (devamı)
0 Yorum
İstanbul’da Akşam Yemeği
Polisiye romanın gelmiş geçmiş en başat figürü Sherlock Holmes, yazarı Arthur Conan Doyle dışında pek çok yazarın öykülerinin kahramanı olmuştur. B... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Suyun Şekli
(Mylos - 2021)
Suyun Şekli (La forma dell'acqua(1994))
Mutlaka okumanız gereken 50 polisiye yazarından biri, İtalyan polisiyesinin ustası Andrea Camilleri. Andrea Camilleri ile bütünleşmiş, tüm dünyada... (devamı)
0 Yorum
Julia: Jason'ın Hikâyesi
Polisiye çizgi roman serisi "Julia", Türkçedeki macerasına Mylos Kitap etiketiyle devam ediyor. "Julia",76. ciltten itibaren her ay yeni sayısıyla ... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Terrakotta Köpek
(Mylos - 2021)
Terrakotta Köpek (II Cane Di Terracotta (1996))
Terrakotta Köpek Komiser Montalbano serisinin ikinci kitabı. Camilleri bizleri bir kez daha Sicilya gerçekliğinden doğan bir bulmacanın içine çekiy... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Julia: Evdeki Tehdit
(Mylos - 2021)
Julia: Evdeki Tehdit
Güzel kriminoloğumuz Julia, 'Evdeki Tehdit'te, bir aileyi rehin alan banka soyguncusunun peşinde… Oscar adlı bir serseri, başarısız bir banka soygu... (devamı)

menu