Cinai::Kitaplar

Unsplashed background img 1

Şen Süer Kaya Tarafından Çevrilmiş Tüm Kitaplar
0.0 Puan -
0 Yorum
more_vert
Cam Hücre
(Ayrıntı - 1999)
Cam Hücre (The Glass Cell (1964))
Philip Carter, iyi bir adam; iyi bir işi, derin bir aşkla sevdiği bir karısı var. 'Tüm felaketlerin sadece başkalarının başına geleceğini sanarak ... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
more_vert
Merhameti Ertelemek
(Ayrıntı - 2000)
Merhameti Ertelemek (A Suspension of Mercy (1965))
Patricia Highsmith Merhameti Ertelemek'te son derece sürükleyici bir anlatımla, okuru kendi kurduğu o akıldışı dünyaya sokuyor; Graham Green'in söz... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
more_vert
Kasaba
(E - 1993)
Kasaba (The Main (1976))
Kasaba gerçek bir tutkunun sebep olduğu gerçek dışı etkiler inanılmazla gerçek arasında yer alan ince ayrıntılarla bezenmiş usta işi bir kitap.Nede... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Yirminci Mil
(E - 1999)
Yirminci Mil (Incident at Twenty-Mile (1998))
Trevanian, 15 yıllık bir sessizlikten sonra Yirminci Mil'de ortaya çıktı. Özgün kurgusu ve çarpıcılığıyla görkemli bir geri dönüş yaptı. Bu kez Vah... (devamı)
0 Yorum
more_vert
İnfazcı
(E - 1994)
İnfazcı (The Eiger Sanction (1972))
Romanın kahramanı Johnathan Hemlock doktora yapmış bir sanat adamı, resim uzmanı ve koleksiyoncudur. Geçmişte CII örgütünün özel, iz bırakmayan öld... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Kan Yerde Kalmaz
(Say - 1995)
Kan Yerde Kalmaz (The Vengeance Trail of Josey Wales)
Öç Günlüğü 2. Kitap İç Savaş'ın yerle bir ettiği dünyada yapayalnız, umarsız kalan insanların yaşam mücadelesini destansı bir anlatımla gözler ... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Kader Dönemeci
(Say - 1995)
Kader Dönemeci (Gone to Texas)
Batı Barut Kokuyor 1. Kitap İç Savaş'ın yerle bir ettiği dünyada yapayalnız, umarsız kalan insanların yaşam mücadelesini destansı bir anlatımla ... (devamı)
0 Yorum
İyiliğin ve Kötülüğün Bahçesinde Geceyarısı (Midnight in the Garden of Good and Evil (1994))
2 Mayıs 1981'de sabahın erken saatlerinde, Georgia eyaletinin Savanah kentindeki en görkemli evden at arda silah sesleri duyurulur. 21 yaşındaki ge... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
more_vert
Kurbanlık Koyun
(Oğlak - 2005)
Kurbanlık Koyun (The Staked Goat / The Tethered Goat (1986))
'Bandı çıkarırsam bağırmayacağına söz veriyor musun?' Başımı evet anlamında salladım. Jacquie dudaklarını yaladı, bir an dilini gördüm. 'Saygon'... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
more_vert
Tıpkı Uyku Gibi
(Oğlak - 2006)
Tıpkı Uyku Gibi (So Like Sleep (1987))
Katilin kimliği şüphe götürmüyordu: Zengin beyaz bir Bostonlu genç kız vurularak öldürülmüştü. Üniversiteli siyah erkek arkadaşı elinde hala dumanı... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Kuğu Dalışı
(Oğlak - 2006)
Kuğu Dalışı (Swan Dive (1988))
"Bak, Marsh bok herifin tekiydi ama onu gene de öldüremezdim." "Senin silahın, Cuddy." "Ne?" Guinnes "Angel'ı öldüren silah senindi." "Bunu ner... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
Bıçak Atmada Üstüme Yoktur (With My Knives I Know I'm Good (1969))
Julian Rathbone , önceki kitaplarında olduğu gibi elinizdeki Türkiye Polisiyesi' nde de çok iyi bildiği Ankara ve İç Anadolu dekoru altında, gene o... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
more_vert
Elmas Pazarı
(Oğlak - 2001)
Elmas Pazarı (Diamonds Bid (1967))
Her şey Türkiye'deki bir polis karakolundaki rüşvet olayına tanık olmasıyla başladı... Rüşvetin el değiştirdiğini, Ankara'da bir polis karakolun... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
more_vert
Tetikçinin Listesi
(Oğlak - 2003)
Tetikçinin Listesi (Hit List (2000))
İşte Block'tan unutmayacağınız bir kahraman daha: Şehirli, yalnız ve gerçekleşemeyecek hayallerinin hüznünü taşıyan bir tetikçi: John Keller. Ke... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
more_vert
Kötüler Bile
(Oğlak - 2000)
Kötüler Bile (Even the Wicked (1997))
Matthew Scudder 13 Ağustos ayında bir Salı akşamı TJ'yle oturma odasında oturmuş İspanyolca yayın yapan kablolu kanallardan birinde iki adamın bir... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
more_vert
Bir Dizi Ölü Adam
(Oğlak - 2000)
Bir Dizi Ölü Adam (A Long Line of Dead Men (1994))
Matthew Scudder 12 Yaşlı adam ayağa kalkarak kaşığını su bardağının alt kısmına vurduğu sırada saat dokuz civarında olmalıydı. Adamın çevresindeki... (devamı)
0.0 Puan -
2 Yorum
Şeytan Biliyor ki Ölüsün (The Devil Knows You're Dead (1993))
Matthew Scudder 11 Eylül ayının son Perşembe'si Lisa Holtzmann, Dokuzuncu Cadde'de alışverişe çıktı. Evine üç buçukla dört arasında döndü ve kahve... (devamı)
0.0 Puan -
1 Yorum
Mezartaşları Arasında Gezinti (A Walk Among the Tombstones (1992))
Matthew Scudder 10 Mart'ın, son Perşembe günü, sabah on buçuk ile on buçuk ile on bir arasında, Francine Huri kocasına bir süre dışarı çıkacağını ... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
Kutsal Bar Kapandığında (When the Sacred Ginmill Closes (1986))
Matthew Scudder 6 Morrissey'in Yeri'nde penceler siyaha boyanmıştı. Patlama, camları şangırdatacak kadar yüksek ve yakındı. Sohbetleri cümlenin or... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
more_vert
Mezbahada Dans
(Oğlak - 1999)
Mezbahada Dans (A Dance at the Slaughterhouse (1991))
Matthew Scudder 9 Beşinci rauntun ortalarına doğru mavi şortlu genç, rakibinin çenesine sağlam bir sol indirdi. Bunu başa vurulan iyi bir sağ izle... (devamı)
0.0 Puan -
1 Yorum
more_vert
Tahtalıköye bir Bilet (A Ticket to the Boneyard (1990))
Matthew Scudder 8 O yıl şampiyonluk maçlarının oynandığı sıralarda, New York'ta dondurucu bir soğuk dalgasi vardı. Oakland ve Dodgers finaldeydi, ... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
more_vert
Bıçak Sırtı
(Oğlak - 1999)
Bıçak Sırtı (Out on the Cutting Edge (1989))
Matthew Scudder 7 Ne zaman hatırlasam, parlak mavi gökyüzünde pırıl pırıl güneşiyle her zaman mükemmel bir yaz günü olarak hayal ederim. Yazdı elb... (devamı)
0.0 Puan -
2 Yorum
Deniz Kızları Şarkı Söylüyor (The Mermaids Singing (1995))
İngiltere'nin Bradfield kentinde bir 'dizi cinayetler katili' serbestçe dolaşmaktadır. Dört adam vahşice, ağır işkencelerden geçirilerek öldürülmüş... (devamı)
0.0 Puan -
1 Yorum
more_vert
Kandaki Tel
(Oğlak - 2000)
Kandaki Tel (The Wire In The Blood (1997))
Kaybolan genç kızlar. Herkes onların evden kaçarak büyük şehrin çarklarına kapıldıklarını düşünüyordu. Çekici tavırlarının altında şeytani ve hasta... (devamı)

menu